” اگهی استخدام وب سایت آمازون برای جذب مجری در گرند تور “

 

جرمی کلارکسون مجری پیشین برنامه «تخت گاز» به دلیل عفونت ریه راهی بیمارستان شد. جرمی کلارکسون که برای گذراندن تعطیلات در اسپانیا به سر می‌برد، به دلیل عفونت دستگاه تنفسی راهی بیمارستان شد. او تصویری از دستش در اینستاگرام منتشر کرده است که دستبند بیمارستان و لوله سرم در آن دیده می‌شود.

 

«جرمی کلارکسون» راهی بیمارستان شد

حالا آمازون یک فهرست شغلی جدید ارسال کرده است که نشان می‌دهد این کمپانی به دنبال یک جایگزین  موقت برای “جرمی کلارکسون” در برنامه گرند تور است،  “جرمی کلارکسون” به تنهایی یک برند ارزشمند خواهد بود که مخاطبان بسیار زیادی را جذب برنامه گرند تور و یا دیگر برنامه های خود می کند.

Image result for ‫جرمی کلارکسون‬‎

باتوجه به اطلاعات بدست آمده، گفته می‌شود که این جایگزینی کاملا موقت خواهد بود و دلیل آن هم “پنومونی” شدید جرمی کلارکسون عنوان شده است که برای مدتی این مرد محبوب خودرویی را از فعالیت دور می‌کند. به طور دقیق‌تر، هفته‌های گذشته سخنگوی بخش نمایش آمازون اعلام کرده بود که جرمی کلارکسون همراه با خانواده خود به کشور اسپانیا سفر کرده است تا تعطیلات خود را در کشور ماتادورها سپری کند، اما صبح روز جمعه دچار بیماری “پنومونی” یا همان “سینه پهلو” شده و آن را برای درمان به بیمارستان منتقل کرده‌اند که اکنون شرایط مساعدی دارد، اما قطعا نیاز به استراحت کافی برای ادامه کار خود خواهد داشت.

Related image

شرایط استخدامی  آمازون برای مجری موقت گرند تور :

 

ذهن خلاق

دارای قد بلند و موهای فرفری

دانش و توانایی کافی برای پیدا کردن راه حل‌های مختلف

نیاز به دانش قوی از اتومبیل و استعاره‌های آن

دارای گواهینامه معتبر رانندگی

فن بیان بسیار خوب برای تشریح ویژگی‌های اتومبیل

دارای ۶٫۵ میلیون طرفدار در توییتر و یا دیگر شبکه‌های اجتماعی باشد